Selecta (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Highlighted
ja: ハイライト
