Selecta (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Main menu
jv: Menu utama
