Selecta (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Highlighted
ro: Evidențiat
