Selecta (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
