Selecta (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Footer left
id: Footer kiri

en: Footer right
id: Footer kanan

en: Main menu
id: Menu utama
