Selecta (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Show breadcrumb
nl: Kruimelpad weergeven
