Selecta (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Footer right
ru: Подвал справа

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Sidebar First
ru: Первая боковая панель

en: Footer center
ru: Подвал центр

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Leave A Comment
ru: Оставить комментарий
