Selecta (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Sidebar First
th: แถบข้างแรก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
