Selecta (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
