Selective Delete (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Nodes
ja: ノード

en: Other
ja: その他

en: Users
ja: ユーザー

en: Entity
ja: エンティティ

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Usernames
ja: ユーザー名
