Selective Delete (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Other
lt: Kiti

en: Users
lt: Nariai

en: Entity
lt: Esybė

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: E-mail addresses
lt: El. pašto adresas
