Selective Delete (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Other
lv: Citi

en: Users
lv: Lietotāji

en: Entity
lv: Entītija

en: E-mail addresses
lv: E-pasta adreses.

en: Usernames
lv: Lietotājvārdi
