Selective Delete (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Nodes
ro: Noduri

en: Other
ro: Altele

en: Users
ro: Utilizatori

en: Entity
ro: Entitate

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Usernames
ro: Nume de utilizatori
