Selective Delete (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Nodes
sk: Uzly

en: Other
sk: Ostatné

en: Users
sk: Používatelia

en: Entity
sk: Entita

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Usernames
sk: Používateľské mená
