Selective Delete (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Nodes
sv: Noder

en: Other
sv: Övriga

en: Users
sv: Användare

en: Entity
sv: Objekt

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: E-mail addresses
sv: E-postadresser

en: Usernames
sv: Användarnamn
