Selective Delete (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Nodes
ar: العقد

en: Other
ar: آخر

en: Users
ar: المستخدمين

en: Entity
ar: الكيان

en: Content Type
ar: نوع المحتوى
