Selective Delete (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Other
bo: གཞན

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Usernames
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང
