Selective Delete (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Nodes
es: Nodos

en: Other
es: Otro(s)

en: Users
es: Usuarios

en: Entity
es: Entidad

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: E-mail addresses
es: Direcciones de correo electrónico

en: Usernames
es: Nombres de usuarios
