Selective Delete (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Other
eu: Bestea

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Entity
eu: Entitatea

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Usernames
eu: Erabiltzaile izenak
