Selective Delete (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Nodes
fa: گره‌ها

en: Other
fa: ساير

en: Users
fa: کاربران

en: Entity
fa: عنصر

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: E-mail addresses
fa: آدرس‌های پست الکترونیکی

en: Usernames
fa: نام‌های کاربری
