Selective Delete (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Other
he: אחר

en: Users
he: חברי האתר

en: Entity
he: יישות

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Usernames
he: שמות משתמש
