Selective Delete (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: Other
hu: Egyéb

en: Users
hu: Felhasználók

en: Entity
hu: Entitás

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: E-mail addresses
hu: E-mail címek

en: Usernames
hu: Felhasználónevek
