Selective Delete (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Nodes
it: Nodi

en: Other
it: Altro

en: Users
it: Utenti

en: Entity
it: Entità

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: E-mail addresses
it: Indirizzi e-mail

en: Usernames
it: Nomi utente
