Selective Delete (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Other
pt: Outros

en: Users
pt: Usuários

en: Entity
pt: Entidade

en: Content Type
pt: Tipo de conteúdo

en: E-mail addresses
pt: Endereços de email

en: Usernames
pt: Nomes de usuário
