Selective Delete (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Other
uk: Інше

en: Users
uk: Користувачі

en: Entity
uk: Сутність

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: E-mail addresses
uk: Адреси електронної пошти

en: Usernames
uk: Імена користувачів
