Selective Delete (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Other
be: Іншыя

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Entity
be: Сутнасць

en: Content Type
be: Тып змесціва
