Selective Delete (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Other
ca: Altres

en: Users
ca: Usuaris

en: Entity
ca: Entitat

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Usernames
ca: Noms d'usuari
