Selective Delete (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Nodes
cs: Uzly

en: Other
cs: Jiné

en: Users
cs: Uživatelé

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Usernames
cs: Uživatelská jména
