Selective Delete (7.x-2.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Nodes
de: Inhalte

en: Other
de: Weitere

en: Users
de: Benutzer

en: Entity
de: Entität

en: Content Type
de: Inhaltstyp

en: E-mail addresses
de: E-Mail-Adressen

en: Usernames
de: Benutzernamen
