Selective Delete (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Nodes
fi: Solmut

en: Other
fi: Muu

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: E-mail addresses
fi: Sähköpostiosoitteet

en: Usernames
fi: Käyttäjänimet
