Selective Delete (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Nodes
gl: Nodos

en: Other
gl: Outro

en: Users
gl: Usuarios

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Usernames
gl: Nomes de usuarios
