Selective Delete (7.x-2.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Nodes
id: Node

en: Other
id: Lainnya

en: Users
id: Pengguna

en: Entity
id: Entitas

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: Usernames
id: Nama pengguna
