Selective Delete (7.x-2.0) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Nodes
no: Innhold

en: Other
no: Annet

en: Users
no: Brukere

en: Entity
no: Entitet

en: Content Type
no: Innholdstype

en: E-mail addresses
no: E-postadresser

en: Usernames
no: Brukernavn
