Selective Delete (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Nodes
oc: Nosèls

en: Other
oc: Autre

en: Users
oc: Utilizaires

en: Entity
oc: Entitat

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Usernames
oc: Noms d'utilizaires
