Selective Delete (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Nodes
pl: Węzły

en: Other
pl: Inne

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Entity
pl: Encja

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: E-mail addresses
pl: Adresy e-mail

en: Usernames
pl: Nazwy użytkowników
