Selective Delete (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Nodes
ru: Материалы

en: Other
ru: Другое

en: Users
ru: Пользователи

en: Entity
ru: Сущность

en: Content Type
ru: Тип материала

en: E-mail addresses
ru: Адреса электронной почты

en: Usernames
ru: Имена пользователей
