Selective Delete (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Nodes
az: Materiallar

en: Other
az: Digər

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Entity
az: Entiti

en: Usernames
az: İstifadəçi adları
