Selective Delete (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Nodes
da: Indhold

en: Other
da: Anden

en: Users
da: Brugere

en: Content Type
da: Indholdstype

en: E-mail addresses
da: E-post adresser

en: Usernames
da: Brugernavne
