Selective Delete (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: Other
el: Άλλο

en: Users
el: Χρήστες

en: Entity
el: Οντότητα

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: E-mail addresses
el: Διευθύνσεις e-mail
