Selective Delete (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Nodes
et: Postitused

en: Other
et: Muu

en: Users
et: Kasutajad

en: Entity
et: Olem

en: Usernames
et: Kasutajanimed
