Selective Delete (7.x-2.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Nodes
fr: Nœuds

en: Other
fr: Autre

en: Users
fr: Utilisateurs

en: Entity
fr: Entité

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: E-mail addresses
fr: Adresses de courriel

en: Usernames
fr: Noms d'utilisateurs
