Selective Delete (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Other
nl: Andere

en: Users
nl: Gebruikers

en: Entity
nl: Entiteit

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: E-mail addresses
nl: E-mailadressen

en: Usernames
nl: Gebruikersnamen
