Selective Delete (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Nodes
pt: Nós

en: Other
pt: Outro

en: Users
pt: Utilizadores

en: Entity
pt: Entidade

en: Content Type
pt: Tipo de Conteúdo

en: Usernames
pt: Nomes de utilizadores
