Selective Delete (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Nodes
ta: பதிவு

en: Other
ta: மற்றவை

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை
