Selective Delete (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Nodes
tr: Düğümler

en: Other
tr: Diğer

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Entity
tr: Nesne

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Usernames
tr: Üye kullanıcı adları
