Selective Tweets (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Performance
ca: Rendiment

en: Other
ca: Altres

en: minutes
ca: minuts

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ca: Esteu segur de voler eliminar el bloc %name?

en: The block %name has been removed.
ca: El bloc %name s'ha suprimit.

en: Block description
ca: Descripció del bloc

en: The block has been created.
ca: S'ha creat el bloc.

en: pixels
ca: píxels

en: Ensure that each block description is unique.
ca: Assegureu-vos que cada descripció de bloc sigui única.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
ca: Una breu descripció del vostre bloc. S'utilitza a la <a href="@overview">pàgina d'administració dels blocs</a>.
