Selective Tweets (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Performance
pl: Wydajność

en: Other
pl: Inne

en: minutes
pl: minuty

en: Are you sure you want to delete the block %name?
pl: Czy na pewno usunąć blok %name?

en: The block %name has been removed.
pl: Blok %name został usunięty.

en: Block description
pl: Opis bloku

en: The block has been created.
pl: Dodano nowy blok.

en: pixels
pl: piksele

en: Ensure that each block description is unique.
pl: Opisy każdego bloku muszą być unikatowe.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
pl: Krótki opis tego bloku. Wykorzystywany na <a href="@overview">stronie administracyjnej Bloków</a>.
