Selective Tweets (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Performance
ro: Performanță

en: Other
ro: Altele

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ro: Sigur doreşti să ştergi blocul %name ?

en: The block %name has been removed.
ro: Blocul %name a fost înlăturat.

en: Block description
ro: Descrierea blocului

en: The block has been created.
ro: Blocul a fost creat.

en: pixels
ro: pixeli

en: Ensure that each block description is unique.
ro: Verifică că descrierea fiecărui bloc este unică.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
ro: O scurtă descriere a blocului dvs. Utilizat în <a href="@overview">Pagina de administrare blocuri</a>.

en: Load more
ro: Încărcați mai mult
