Selective Tweets (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Performance
sv: Prestanda

en: Other
sv: Övriga

en: minutes
sv: minuter

en: Are you sure you want to delete the block %name?
sv: Är du säker på att du vill ta bort blocket %name?

en: The block %name has been removed.
sv: Blocket %name har tagits bort.

en: Block description
sv: Blockbeskrivning

en: The block has been created.
sv: Blocket har skapats.

en: pixels
sv: pixlar

en: Render mode
sv: Renderingsläge

en: Ensure that each block description is unique.
sv: Säkerställ att varje beskrivning av block är unikt.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
sv: En kort beskrivning av ditt block. Används på sidan <a href="@overview">Administration av block</a>.
