Selective Tweets (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Performance
kk: Өнімділік

en: Other
kk: Басқа

en: Are you sure you want to delete the block %name?
kk: %name блогын жойғыңыз келеді ма?

en: The block %name has been removed.
kk: %name блогы жойылы.

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы

en: The block has been created.
kk: Блок құрылды.

en: Ensure that each block description is unique.
kk: Әр блоктың сипаттамасы бірегей болу керек
